NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom ťahákov: (1017)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Zoradiť podľa:

Informácie o fakulte

Názov práce: Filozofická fakulta
Škola: Univerzita Komenského
Adresa: Vajanského nábrežie
81806 Bratislava
Tel/Fax: +421 2/593 571 11 / --
Web/Email: http://www.fphil.uniba.sk/ / krom@fphil.uniba.sk

Andragogika(Mgr.)\r\n\r\nArcheológia(Mgr.)\r\n\r\nArchívnictvo a pomocné vedy historické(Mgr.)\r\n\r\nEntológia(Mgr.)\r\n\r\nFilozofia(Mgr.)\r\n\r\nHistória(Mgr.)\r\n\r\nHudobná veda(Mgr.)\r\n\r\nKlasické jazyky(Mgr.)\r\n\r\nKnižniená informaená veda(Mgr.)\r\n\r\nKulturológia(Mgr.)\r\n\r\nMarketingová komunikácia(Mgr.)\r\n\r\nPolitológia(Mgr.)\r\n\r\nPsychológia(Mgr.)\r\n\r\nReligionistika(Mgr.)\r\n\r\nSlovenský jazyk a literatúra(Mgr.)\r\n\r\nSociológia(Mgr.)\r\n\r\nVeda o výtvarnom umení(Mgr.)\r\n\r\nŽurnalistika(Mgr.)\r\n\r\nUeite3stvo všeobecnovzdelávacích predmetov(Mgr.)\r\n\r\n\r\n\r\n

Práce

sk Dejiny starovekého východu - TEST
Počet strán:8 | Ročník: 1 | Autor: Vanda Liďáková | Veľkosť 47.59 kB | Pridané v r.: 2015
sk Slovník literárnych pojmov
Počet strán:-- | Ročník: 1 | Autor: Administrator | Veľkosť 534 kB | Pridané v r.: 2005