NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom ťahákov: (1017)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Vypracované témy na UNICERT B2

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Zapoj sa do diskusie (2)

Škola:Slovenská poľnohospodárska univerzita

Fakulta:Fakulta ekonomiky a manažmentu

Autor: didi_9

Jazyk:Anglický jazyk

Počet strán: 28

Ročník:2

Počet zobrazení:6681

Počet stiahnutí:7

Študijný odbor:--

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:1

Popis súborov:doc

Podrobne vypracované témy na UNICERT B2. Práca obsahuje témy ako napríklad Holidays, festivals, traditions; Ways of living;Slovak culture and natural heritage; Healthy way of lifestyle; Food and meals; The system of education in Slovakia and a chosen English speaking country a pod.

Obsah/Ukážka dokumentu

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.