NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom ťahákov: (1017)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Štátnicové otázky - FINANCIE

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Slovenská poľnohospodárska univerzita

Fakulta:Fakulta ekonomiky a manažmentu

Autor: didi_9

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 47

Ročník:3

Počet zobrazení:1915

Počet stiahnutí:0

Študijný odbor:--

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:1

Popis súborov:doc

Vypracované štátnicové otázky na FINANCIE. Práca zahrna predmety: Financie a mena a Podnikové financie. 25 vypracovaných otázok na témy ako Obsah a úlohy podnikových financií, financná politika podniku, financné plánovanie podniku, podstata a úlohy financného plánu, majetková a financná štruktúra podniku, získavanie kapitálu z externých a interných zdrojov, financné rozhodovanie, platobný styk podniku, zmenka, dokumentárny akreditív, financná analýza podniku, bankový systém vo svete a na SR, Centrálna banka, NBS, komercné banky, menová politika atd.

Obsah/Ukážka dokumentu

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.

Podobné dokumenty

Názov práce Dátum A4 Slová Hodnotenie
 
sk Ekonomika 2006… 2. 7. 2007 2631 -- --