NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom ťahákov: (1017)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Štátnicové otázky z ošetrovateľstva

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Zapoj sa do diskusie (4)

Škola:Gymnázium - Detva

Fakulta:

Autor: zdenka1974

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 79

Ročník:5

Počet zobrazení:3956

Počet stiahnutí:307

Študijný odbor:--

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:1

Popis súborov:doc

Kompletne vypracované štátnicové otázky z ošetrovatelstva. Definícia, príznaky, diagnostika, liecba a terapia rôznych chorôb. Ošetrovatelská starostlivost o chorých s chorobami hrubého creva, o chorých s akútnou glomerulonefritídou, o chorých s autoimúnnymi ohoreniami, o chorých s plúcnou embóliou atd.

Obsah/Ukážka dokumentu

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.