NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom ťahákov: (1017)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

maturitné otázky zo slovenského jazyka

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Pedagogická a kultúrna akadémia - Modra

Fakulta:

Autor: barata

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 50

Ročník:4

Počet zobrazení:2200

Počet stiahnutí:1

Študijný odbor:animátor voľného času-kultúrno výchovný pracovník

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:1

Popis súborov:doc

Európsky hospodársky a sociálno – spolocenský vývin v 19. storocí urcovala priemyselná revolúcia. Všetko bolo založené na moci penazí. S priemyselnou revolúciou bol spätý rozvoj prírodných vied. Za skutocné hodnoty v ludskom poznaní sa zacali považovat iba tie výsledky výskumov, ktoré sa dali overit experimentom. Rozmach prírodného bádania ovplyvnil aj filozofické myslenie, najmä pozitivizmus (francúzsky filozof August Comte). Za skutocné považoval pozitivizmus iba to, co sa dalo zmyslami a skúsenostou dokázat.

Obsah/Ukážka dokumentu

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.

Podobné dokumenty

Názov práce Dátum A4 Slová Hodnotenie
 
sk Maturitné otázky zo… 21. 9. 2007 4667 2.2 686
 
sk Maturitné otázky zo… 11. 10. 2009 4393 2.2 686
 
sk GÝC 29. 8. 2007 3100 -- --
 
sk HUMANIZACNÉ A … 22. 4. 2005 3507 -- --
 
sk vyucovanie na cirk… 30. 6. 2005 1719 -- --
 
sk Pedagogika -… 13. 4. 2007 2482 -- --
 
sk ŠPECIFICKÉ ASPEKTY… 15. 8. 2005 1216 -- --