NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom seminárok: (2637)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Návrh a konštrukcia uloženia hybného hriadeľa

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Zapoj sa do diskusie (2)

Škola:Stredná priemyselná škola - Dubnica nad…

Fakulta:

Autor: rygertomas

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 5

Ročník:3

Počet zobrazení:1080

Počet stiahnutí:3

Študijný odbor:STC

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:1

Popis súborov:doc

Vypracované zadanie témy Návrh a konštrukcia uloženia hybného hriadela.

Obsah/Ukážka dokumentu

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.

Podobné dokumenty

Názov práce Dátum A4 Slová Hodnotenie
 
sk Návrh a konštrukcia… 7. 4. 2007 1786 -- --