NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom seminárok: (2638)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Bezpilotné lietadlá - Drony

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Akadémia Policajného zboru v Bratislave

Fakulta:Akadémia Policajného zboru v Bratislave

Autor: Mimi.Ferusova

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 4

Ročník:1

Počet zobrazení:1099

Počet stiahnutí:3

Študijný odbor:Bezpečnostnoprávna ochrana osôb a majetku

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:1

Popis súborov:docx

Študentská práca na tému Bezpilotné lietadlá - drony. Ide o lietadlá bez posádky, ktoré môžu byt riadené na dialku, lietat samostatne pomocou naprogramovaných letových plánov alebo pomocou zložitých dynamických autonómnych systémov.

Obsah/Ukážka dokumentu

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.