NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom seminárok: (2638)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Bulvár na Slovensku

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Zapoj sa do diskusie (1)

Škola:Trnavská univerzita

Fakulta:Filozofická fakulta

Autor: ESTYyy

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 21

Ročník:3

Počet zobrazení:2075

Počet stiahnutí:1

Študijný odbor:masmediálna komunikácia, marketingová

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:1

Popis súborov:doc

Študentská práca na tému Bulvár na Slovensku.

Obsah/Ukážka dokumentu

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.

Podobné dokumenty

Názov práce Dátum A4 Slová Hodnotenie
 
sk Súcasné smerovanie… 15. 6. 2007 3534 -- --
 
sk Virálny marketing v… 30. 10. 2009 3407 -- --
 
sk Masmédia ako… 31. 5. 2017 1830 -- --