NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom seminárok: (2637)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Syndrom CAN - týranie, zanedbávanie a zneužívanie detí

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Vysoká škola zdravotníctva a sociálnej…

Fakulta:Vysoká škola zdravot. a soc. práce Sv.--

Autor: studentka0510

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 17

Ročník:3

Počet zobrazení:1793

Počet stiahnutí:18

Študijný odbor:sociálna práca

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:1

Popis súborov:doc

Študentská práca na tému Syndrom CAN - týranie, zanedbávanie a zneužívanie detí, ktorá sa skladá z týchto castí: 1 TÝRANIE DIETATA – PODSTATA, CHARAKTER 2 FORMY TÝRANIA DIETATA 3. FAKTORY A CINITELE NAPOMÁHAJÚCE TÝRANIU DETÍ 4 STAROSTLIVOST O TÝRANÉ, ZNEUŽÍVANÉ A ZANEDBÁVANÉ DIETA A JEHO OCHRANA 5. SOCIÁLNO - PRÁVNA OCHRANA DIETATA.

Obsah/Ukážka dokumentu

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.