NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom seminárok: (2637)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Zápisnica o hlavnom pojednávaní

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Paneurópska Vysoká Škola

Fakulta:Právnická fakulta

Autor: antiskola@antiskola.eu

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 12

Ročník:5

Počet zobrazení:1683

Počet stiahnutí:1

Študijný odbor:Trestné právo

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:1

Popis súborov:doc

Zápisnica o hlavnom pojednávaní spísaná na Okresnom súde Bratislava I, dna 10. 11. 2013 na c. d. 27 budovy Okresného súdu Bratislava I, v trestnej veci proti obžalovanému: Martinovi Vopickovi, nar. 25.8.1973 v Bratislave pre únos dietata do cudziny p r í t o m n í: samosudkyna: JUDr. yx zapisovatelka: Mgr. Michaela Kráníková prokurátor: JUDr. xy prítomný, lehota zachovaná, dorucenie vykázané, obžalovaný: Martin Vopicka prítomný, lehota zachovaná, dorucenie vykázané, obhajca: JUDr. xy prítomný, lehota zachovaná, dorucenie vykázané, poškodený: Zuzana Vopicková prítomný, lehota zachovaná, dorucenie vykázané, svedkovia: Blanka Vopicková, Helena Vopicková, xy prítomný, lehota zachovaná, dorucenie vykázané Samosudkyna otvorila hlavné pojednávanie, oznámila prejednávanú vec, zistila prítomnost na hlavnom pojednávaní, zistila, ci bola zachovaná lehota na prípravu hlavného pojednávania.

Obsah/Ukážka dokumentu

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.

Podobné dokumenty

Názov práce Dátum A4 Slová Hodnotenie
 
sk Postavenie… 28. 6. 2017 1889 -- --
 
sk Ingerencie súdu v… 23. 12. 2008 3952 -- --
 
sk Úlohy súdov v… 1. 6. 2017 2103 -- --
 
sk Právo 30. 10. 2006 2248 -- --
 
sk Kniha vyšetrovanie 8. 6. 2016 2303 -- --
 
sk Právo 27. 2. 2008 2894 -- --