NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom seminárok: (2638)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Vzory uznesení (trestné právo)

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Paneurópska Vysoká Škola

Fakulta:Právnická fakulta

Autor: antiskola@antiskola.eu

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 188

Ročník:5

Počet zobrazení:2922

Počet stiahnutí:0

Študijný odbor:Trestné právo

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:1

Popis súborov:pdf

Zbierka vzorov obsahuje nasledujúce uznesenia: uznesenie o pribratí znalca, pribratie tlmocníka, pribratie odborného konzultanta, slub znalca, urcenie výšky znalecného, uznesenie- ukladanie trestu, ukladanie do úschovy, zápisnica o otvorení zásielky, zápisnica o zadržení obvineného, zápisnica o výsluchu zadržaného-podozrivého, zápisnica o obhliadke miesta leteckej nehody, zápisnica o obhliadke miesta cestnej dopravnej nehody, záznam o nazretí do vyšetrovacieho spisu, vyhlásenie mlcanlivosti, návrh na podanie žaloby, návrh na postúpenie veci,

Obsah/Ukážka dokumentu

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.

Podobné dokumenty

Názov práce Dátum A4 Slová Hodnotenie
 
sk Ingerencie súdu v… 23. 12. 2008 4041 -- --