NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom seminárok: (2637)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Uznesenie o pribratí znalca

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Paneurópska Vysoká Škola

Fakulta:Právnická fakulta

Autor: antiskola@antiskola.eu

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 3

Ročník:5

Počet zobrazení:1811

Počet stiahnutí:1

Študijný odbor:Trestné právo

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:1

Popis súborov:doc

U Z N E S E N I E Podla § 142 ods. 1 Trestného poriadku v trestnej veci obvineného Martina Vopicku, narodený 12.04.1973 v Bratislave, bytom Dunajská 18, 811 08 Bratislava stíhaného za precin podla § 209 ods. 3. písm. a) Trestného zákona, na základe písomného príkazu sudcu pre prípravné konanie Okresný súd Bratislava I. sp. zn. 2Tp/326/2013-2, zo dna 1.6.2013 podla § 148 ods. 1 Trestného poriadku p r i b e r á m na vyšetrenie jeho duševného stavu znalcov: 1) Mgr. Peter Plochý, bydlisko zapísané v zozname znalcov: Hviezdoslavova 10, 821 06 Bratislava, evidencné císlo: 915011. 2) xy, bydlisko zapísané v zozname znalcov: Mierová 66, 821 05 Bratislava, evidencné císlo: 914798 V znaleckom posudku treba posúdit a zodpovedat tieto otázky: 1) Posúdit, ci dieta má natolko rozvinutú osobnost, aby mohla byt vypocuté súdom 2) Vyšetrit aktuálny duševný stav dietata 3) Ci môže dieta reprodukovat udalost? 4) Aký má vztah k otcovi a aký k matke?

Obsah/Ukážka dokumentu

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.

Podobné dokumenty

Názov práce Dátum A4 Slová Hodnotenie
 
sk Ingerencie súdu v… 23. 12. 2008 3916 -- --