NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom seminárok: (2637)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Skutkový stav prípadu - únos

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Paneurópska Vysoká Škola

Fakulta:Právnická fakulta

Autor: antiskola@antiskola.eu

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: --

Ročník:5

Počet zobrazení:975

Počet stiahnutí:0

Študijný odbor:Trestné právo

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:--

Popis súborov:doc

Skutkový stav Pre dlho pretrvajúce nezhody a manželovu neveru, podala Zuzana Vopicková dna 3.3 2013 Návrh na rozvod manželstva na Okresnom súde Bratislava I. Následne súd uznesením zo dna 25.3 2013 urcil maloletej Blanke Vopickovej kolízneho opatrovníka – pracovnícku Úradu práce, sociálnych vecí a rodiny (úsek sociálnoprávnej ochrany a kurately) Mgr. Janu Planú. Podanie predmetného Návrhu na rozvod manželstva zo strany matky Zuzany Vopickovej malo za následok vyhrotenie vztahov medzi manželmi. Nakolko tento stav neblaho vplýval na psychiku maloletej Blanky Vopickovej, rozhodla sa matka Zuzana Vopicková dna 2. 4. 2013 podat na Okresný súd Bratislava I. návrh na vydanie predbežného opatrenia, v ktorom by súd zveril maloletú Blanku Vopickovú do starostlivosti matky až do rozvodu manželstva a zároven by upravil styk maloletej Blanky Vopickovej s otcom Martinom Vopickom. Okresný súd Bratislava I. uznesením o predbežnom opatrení zo dna 7.4 2013 zveril maloletú Blanku Vopickovú do starostlivosti matky Zuzany Vopickovej a upravil styk s otcom Martinom Vopickom nasledovne – otec má nárok na stretnutie s dcérou každý párny týžden od piatka 16:00 hod do nedele 20:00. Matka odovzdá dieta do starostlivosti otca vždy v piatok v mieste trvalého bydliska dietata – Dunajská 18, 811 08 Bratislava a opätovne prevezme dieta v nedelu o 20:00 na Cintorínskej 9, 811 08 Bratislava kde sa otec po odstahovaní zo spolocnej domácnosti zdržiava.

Obsah/Ukážka dokumentu

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.