NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom seminárok: (2637)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Fyziologia rastlin - protokol c.

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Slovenská poľnohospodárska univerzita

Fakulta:Fakulta biotechnológie a potravinárstva

Autor: Andrej93skipi

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 4

Ročník:2

Počet zobrazení:1564

Počet stiahnutí:1

Študijný odbor:Agropotravinarstvo

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:1

Popis súborov:docx

Metóda je založená na princípe merania prírastku hmotnosti sušiny vytvorenej izolovanou jednotkou pletiva listu za konštantných, presne definovaných podmienok. Prírastok sušiny stanovíte porovnaním dvoch homogénnych vzoriek tak, že jedna je vystavená podmienkam vhodným pre priebeh fotosyntézy a u druhej vzorky zistí hmotnost sušiny ihned po jej izolácii.

Obsah/Ukážka dokumentu

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.