NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom seminárok: (2638)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Druhy nakupneho spravania

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Univerzita Mateja Bela

Fakulta:Ekonomická fakulta

Autor: dlukacova

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 11

Ročník:5

Počet zobrazení:1142

Počet stiahnutí:1

Študijný odbor:ekonomika

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:1

Popis súborov:docx

Témou seminárnej práce je správanie ludí spojené so spotrebou produktov,ktorá predstavuje jednu z dôležitých oblastí ludského správania vôbec. Zahrna v sebe dôvod, preco ludia vyjadrujú svoje želania mat produkty, ktorými uspokojujú svoje potreby, spôsoby, ktorými to uskutocnujú. Nákupné rozhodnutia vykonávajú spotrebitelia každý den, pricom reagujú na rôzne marketingové stimuly. Medzi takéto podnety patria najmä produkt, jeho cena, spôsoby distribúcie, ako aj rôzne dalšie ekonomické, politické, kultúrne ci technické podnety. V seminárna práca je zameraná na krátku charakteristiku spotrebitelského trhu, objasnenie správania a rozhodovania sa spotrebitelov a taktiež charakterizovat faktory, ktoré vplývajú na spotrebitelove správanie. Cielom je citatelovi prehladne a zrozumitelne objasnit, co je spotrebitelský trh, aké faktory vplývajú na spotrebitelské rozhodovanie sa v nákupnom procese, charakterizovat modely spotrebitelského správania sa a na záver popísat spotrebitelské správanie v case hospodárskej krízy.

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.

Podobné dokumenty

Názov práce Dátum A4 Slová Hodnotenie
 
sk Teoretické základy… 8. 12. 2013 3125 -- --
 
sk Marketingová štúdia… 11. 7. 2007 4359 -- --
 
sk CIELENÝ MARKETING… 12. 9. 2008 3276 -- --
 
sk OCHRANA… 22. 4. 2005 4137 -- --
 
sk Teória a prax… 28. 3. 2007 1984 -- --
 
sk Marketing … 5. 6. 2004 11816 -- --
 
sk OPTIMALIZÁCIA… 21. 12. 2006 2225 -- --
 
sk REKLAMA AKO … 12. 10. 2007 4417 -- --
 
sk Marketing 15. 3. 2006 2386 -- --
 
sk Produkty nových… 26. 1. 2009 3748 -- --