NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom seminárok: (2638)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Zásobník hier a zábavy pre dospelých

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Univerzita Mateja Bela

Fakulta:Pedagogická fakulta

Autor: amdrejka

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 3

Ročník:3

Počet zobrazení:1148

Počet stiahnutí:5

Študijný odbor:pedagógia

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:3

Popis súborov:docx

Práca opisuje metodiku hier a zábavy. Z opisu sa dozvieme ako správne hrat nasledujúce hry. Ide predovšetkým o nasledujúce: - - co práve robím - sleduj kde sa pozerám - hod si - hádaj - brainstorming (búrka mozgov) - brainwritting - bol som na dovolenke - rozprávac - fúkanda - cestovatel - divé prasa - zápalky - inzerát - improliga

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.