NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom seminárok: (2638)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Sifrovanie ako nastroj zvysenia informacnej bezpecnosti

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Univerzita Mateja Bela

Fakulta:Ekonomická fakulta

Autor: dlukacova

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 10

Ročník:4

Počet zobrazení:902

Počet stiahnutí:2

Študijný odbor:--

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:2

Popis súborov:docx

S rozvojom elektronických informacných a komunikacných technológií sa do popredia dostáva aj otázka informacnej bezpecnosti. Informacná bezpecnost nepredstavuje len detekciu vírusov, zabránenie prístupu hackerom, zabranovaní rozosielania nevyžiadaných hromadných mailov ale aj prácu so zamestnancami a manažmentom firiem s cielom zabezpecit, aby boli oboznámení s aktuálnymi hrozbami a metódami ako chránit využívané informácie a systémy.

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.

Podobné dokumenty

Názov práce Dátum A4 Slová Hodnotenie
 
sk Analýza možností… 1. 6. 2007 3703 -- --