NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom seminárok: (2638)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Zivotny styl v sucastnej spolocnosti

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Univerzita Mateja Bela

Fakulta:Ekonomická fakulta

Autor: dlukacova

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 4

Ročník:4

Počet zobrazení:1518

Počet stiahnutí:3

Študijný odbor:--

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:2

Popis súborov:docx

Volný cas predstavuje oblast ludského života, prinášajúci cloveku radost zo slobody, priestor pre tvorivost, uspokojenie, potešenie. Predstavuje jeden z najdôležitejších zdrojov osobnostného, spolocenského a ekonomického rozvoja.....

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.

Podobné dokumenty

Názov práce Dátum A4 Slová Hodnotenie
 
sk Ekopedagogika v… 2. 6. 2006 1700 -- --
 
sk Marketingová… 23. 3. 2007 5224 -- --
 
sk Metódy SP 16. 4. 2013 3914 -- --
 
sk Elektronický… 29. 7. 2007 3671 6.8 1758
 
sk PRENIKANIE FIRMY… 21. 12. 2006 3183 -- --
 
sk História a… 11. 7. 2007 3858 -- --
 
sk REKLAMA A SPÔSOBY… 21. 12. 2006 2963 -- --