NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom seminárok: (2638)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

FIS verejnych vysokych skol

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Univerzita Mateja Bela

Fakulta:Ekonomická fakulta

Autor: dlukacova

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 11

Ročník:4

Počet zobrazení:1218

Počet stiahnutí:2

Študijný odbor:KATEDRA KVANTITATÍVNYCH METÓD A INFORMAČNÝCH SYSTÉMOV

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:2

Popis súborov:docx

V dnešnej dobe sú kladené na informacné systémy coraz väcšie požiadavky, pretože sú jednou z najdôležitejších súcastí riadenia podniku alebo organizácie. Kvalita informacných systémov sa odvíja od kvality softvérových produktov. Cielom mojej seminárnej práci je priblížit financný informacný systém pre verejné vysoké školy. Projekt bol spustený v roku 2006 a realizoval sa pomocou projektu Sofia. Seminárna práca je rozdelená do niekolkých kapitol v ktorých sa budem venovat bližšiemu popisu softvérovej aplikácie SAP ERP využívanej pre FIS, projektu SOFIA, ktorý bol podporovaný Ministerstvom školstva a partnermi zo súkromnej oblasti, sesterskému projektu SOFIA EDU. Taktiež popíšem aj aplikáciu projektu Sofia, kde popíšem vybraný proces z FIS Univerzity Komenského, ktorá bola súcastou takéhoto projektu.

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.

Podobné dokumenty

Názov práce Dátum A4 Slová Hodnotenie
 
sk Telovýchovná a… 30. 4. 2005 3081 -- --
 
sk Teoria, riadenie a… 16. 2. 2016 1865 -- --