NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom seminárok: (2637)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Hospodárske problémy krajín Tretieho sveta na príklade vybranej krajiny(Eritrea)

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Vysoká škola medzinárodného podnikania…

Fakulta:Vysoká škola medzinárodného podnikania--

Autor: maphew

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: --

Ročník:1

Počet zobrazení:1508

Počet stiahnutí:6

Študijný odbor:--

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:

Popis súborov:docx

Základným cielom práce je charakteristika krajín tretieho sveta( rozvojových krajín) a ich problémov. V práci sústredujem pozornost na ich spolocné znaky a hospodárske problémy s toho vyplývajúce. V krátkosti je zhrnutá aj minulost týchto krajín na lepšie pochopenie problematiky. V osobitnej casti je na praktickom príklade krajiny Eritrea poukázané na tieto problémy v praxi.

Obsah/Ukážka dokumentu

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.