NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom seminárok: (2637)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Návrh didaktického testu

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:SPŠ stavebná Emila Belluša - Trenčín

Fakulta:

Autor: antiskola@antiskola.eu

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 6

Ročník:1

Počet zobrazení:1711

Počet stiahnutí:1

Študijný odbor:--

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:chválitebný

Popis súborov:doc

Didaktický test je definovaný ako nástroj systematického zistovania výsledkov vyucovania a ucenia. Systematické zistovanie znamená, že didaktický test bol navrhnutý, overený, externe posúdený a použitý podla vopred vymedzených pravidiel.

Obsah/Ukážka dokumentu

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.

Podobné dokumenty

Názov práce Dátum A4 Slová Hodnotenie
 
sk Návrh didaktického… 29. 11. 2005 1246 -- --
 
sk Výucba… 31. 10. 2007 3143 -- --
 
sk Virtuálna… 3. 4. 2005 2920 -- --
 
sk Výucba objektovo… 31. 10. 2007 3025 -- --
 
sk Metodika výucby… 31. 10. 2007 2842 -- --
 
sk PREVENCIA… 22. 1. 2010 4227 -- --
 
sk Problematika… 10. 6. 2007 4006 -- --