NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom seminárok: (2637)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Príprava majstra odborného výcviku

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:SPŠ stavebná Emila Belluša - Trenčín

Fakulta:

Autor: antiskola@antiskola.eu

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 8

Ročník:1

Počet zobrazení:1317

Počet stiahnutí:1

Študijný odbor:--

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:chválitebný

Popis súborov:doc

Výchovno - vzdelávací proces je zložitý fenomén, na ktorého výsledku sa podiela množstvo faktorov. Jedným z nich je motivácia žiakov, s ktorou do výchovno-vzdelávacieho procesu vstupujú a v nom i zotrvávajú.

Obsah/Ukážka dokumentu

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.

Podobné dokumenty

Názov práce Dátum A4 Slová Hodnotenie
 
sk Príprava detí na… 15. 6. 2007 3429 -- --
 
sk PROJEKT VZDELÁVANIA… 10. 11. 2005 3468 -- --
 
sk Analýza… 21. 12. 2006 3554 -- --
 
sk Sociálna politika 23. 2. 2010 22068 117.2 33669