NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom seminárok: (2638)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Primárna prevencia a úloha sociálneho pedagóga v nej

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Univerzita Mateja Bela

Fakulta:Pedagogická fakulta

Autor: redbulko4

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: --

Ročník:2

Počet zobrazení:1160

Počet stiahnutí:2

Študijný odbor:Katedra pedagogiky

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:

Popis súborov:doc

Primárna prevencia sa týka najvšeobecnejších podmienok predchádzania vzniku sociálno-patologických javov. Realizátormi primárnej prevencie sú rodina, škola, mimoškolské zariadenia, masmédiá a iné inštitúcie.

Obsah/Ukážka dokumentu

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.

Podobné dokumenty

Názov práce Dátum A4 Slová Hodnotenie
 
sk Špeciálny pedagóg v… 26. 6. 2007 4611 -- --
 
sk METÓDY SOCIÁLNEJ… 23. 11. 2005 4265 -- --
 
sk Naše možnosti… 15. 7. 2009 6613 -- --
 
sk Vybrané aspekty… 11. 5. 2017 1922 -- --
 
sk Logopédia 2. 5. 2008 3291 -- --