NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom seminárok: (2638)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Vývoj insolvenčných konaní v Českej republike

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Ekonomická univerzita v Bratislave

Fakulta:Fakulta podnikového manažmentu

Autor: Spidermekelle

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: --

Ročník:2013

Počet zobrazení:1161

Počet stiahnutí:1

Študijný odbor:Finančný manažment

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:chválitebný

Popis súborov:docx

Seminárna práca je zameraná na vývoj insolvencných konaní v Ceskej republike. V prvej casti práce sa venujem insolvencnému zákonu, ktorý je v Cesku úcinný od roku 2008 a niektorým jeho náležitostiam. Vysvetlím spôsoby, akými sa môže v krajine riešit insolvencia a úpadok dlžníka podla zákona. V druhej casti sa venujem vývoju insolvencných konaní v Ceskej republike od roku 2008 po súcasnost. V druhej casti opíšem vývoj jednotlivých možnosti riešenia úpadku na konkrétnych císlach a štatistikách, ktoré som získal na základe údajov z internetu.

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.