NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom seminárok: (2638)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Sociálnosť a práca

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Slovenská technická univerzita /fak.…

Fakulta:Materiálovo-technologická so sídlom v--

Autor: fivulinka

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: --

Ročník:3

Počet zobrazení:1471

Počet stiahnutí:4

Študijný odbor:Priemyselná sociológia

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:chválitebný

Popis súborov:doc

Hovorí sa, že clovek je spolocenský tvor. Každý clovek pocas svojho života patrí do viacerých spolocností. Prvá z nich je rodina, ktorá je kolískou života. Druhá je škola, ktorá býva casto oznacovaná ako svätyna života a stredisko spolužitia. Ludia sa okrem týchto základných spolocenstiev zvyknú organizovat aj v politických spolocenstvách, ktorých úlohou je slúžit osobám a rodine. Skutocná socializácia však nemôže zabúdat, že jej cielom a pravidlom musí byt v prvom rade rast ludskej osoby, ochrana jej práv a posilnenie prirodzených spolocností. Toto si musia uvedomit najmä celní predstavitelia politického života – “spolocnost tu nie je pre nich, ale oni sú tu pre spolocnost”.

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.

Podobné dokumenty

Názov práce Dátum A4 Slová Hodnotenie
 
sk Evolucná… 25. 11. 2005 1942 -- --
 
sk Evolucná… 25. 4. 2006 2895 -- --
 
sk TÍMY, TÍMOVÁ PRÁCA… 22. 2. 2008 4367 -- --
 
sk Sociálne konflikty… 15. 5. 2017 1732 -- --
 
sk Rozvoj ľudských… 28. 6. 2017 1922 -- --
 
sk Sociálna štruktúra-… 2. 7. 2007 1608 -- --
 
sk Prenášky zo… 13. 8. 2005 2394 -- --
 
sk KRESTANSKÉ… 25. 2. 2008 4241 -- --