NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom seminárok: (2638)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Príciny samovrážd detí a mládeže

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Univerzita Mateja Bela

Fakulta:Pedagogická fakulta

Autor: VLADENKA510

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 10

Ročník:2

Počet zobrazení:1609

Počet stiahnutí:1

Študijný odbor:--

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:výborný

Popis súborov:.doc

Oblast sociálno-patologických javov je velmi rozsiahla. Zahrna celú šírku javov, od samovrážd až po kriminalitu. V našej seminárnej práci sme sa venovali prícinám samovrážd detí a mládeže. Práca je štruktúrovaná do piatich kapitol, v ktorých vysvetlujeme pojem samovraždy, príciny samovrážd detí a mládeže a formy samovrážd. Pri písaní seminárnej práce sme využili knižné zdroje a internet.

Obsah/Ukážka dokumentu

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.

Podobné dokumenty

Názov práce Dátum A4 Slová Hodnotenie
 
sk Bezpečnostné riziká… 27. 6. 2015 3980 -- --
 
sk Drogová závislosť v… 28. 12. 2015 3406 -- --
 
sk Mladiství –… 13. 7. 2015 1627 -- --
 
sk KODEPENDENCIA –… 13. 11. 2009 3657 -- --
 
sk Najčastejšie… 28. 6. 2017 1961 -- --
 
sk Vybrané aspekty… 11. 5. 2017 1837 -- --
 
sk Sociológia práce -… 2. 2. 2009 2696 -- --
 
sk Metódy SP 16. 4. 2013 3792 -- --