NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom seminárok: (2638)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Informatizácia návrhu typových riešení pre potreby revitalizácie krajiny

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Technická univerzita - Košice

Fakulta:Fakulta baníctva, ekológie, riadenia a--

Autor: strigomil

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 27

Ročník:2

Počet zobrazení:1869

Počet stiahnutí:13

Študijný odbor:--

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:výborný

Popis súborov:.pdf

Úlohou je vytvorenie úcinného nástroja na riešenie preventívnych opatrení kpredchádzaniu povodní a iných obdobných mimoriadnych udalostí, návrh typovýchriešení pre potreby revitalizácie krajiny, naplnania úloh vo vodohospodárskej politike naúrovni štátu, samosprávy, jednotlivca pre spolocné dobro. Súvisiacich s odstranovanímnásledkov mimoriadnych udalostí (povodne, prírodné kalamity a pod.).Silné stránky majú väcšiu prevahu nad slabšími stránkami. V budúcnosti je možnéprojekt vylepšit s príchodom nových technológií a získaním nových znalostíz fungovania navrhnutých a implementovaných riešení.

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.