NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom seminárok: (2637)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Ciele vyucovania v technickej výchove

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Prešovská univerzita v Prešove

Fakulta:Fakulta humanitných a prírodných vied

Autor: Petoo

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 6

Ročník:2

Počet zobrazení:1440

Počet stiahnutí:4

Študijný odbor:--

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:výborný

Popis súborov:.doc

Didaktika pojednáva o pojme a podstate vyucovania , o jeho cieli a obsahu , o vyucovacom procese , o vyucovacích zásadách , o organizacných formách , metódach a postupoch vo vyucovaní . Didaktiku môžeme tiež nazvat ako „ teóriu vzdelávania a vyucovania “. Didaktika študuje obecné zákonitosti vyucovania , charakteristické pre všetky školské vyucovania . Odvodzuje svoje poznatky jednak zo všeobecných zákonitostí vzdelávania a výchovy a jednak skúma samostatné problémy spolocné pre vyucovanie všetkých vyucovacích predmetov.

Obsah/Ukážka dokumentu

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.

Podobné dokumenty

Názov práce Dátum A4 Slová Hodnotenie
 
sk VPLYV GEOMETRICKÝCH… 27. 6. 2007 2802 -- --
 
sk Využitie… 17. 9. 2008 3566 -- --
 
sk Vplyv… 6. 7. 2007 3043 -- --
 
sk Návrh pracovného… 10. 7. 2007 3049 -- --
 
sk História, súcasnost… 30. 5. 2007 3058 -- --
 
sk Všeobecná pedagogika 30. 10. 2009 2628 -- --
 
sk e-Learning 15. 12. 2005 3779 -- --
 
sk Príprava detí na… 15. 6. 2007 3373 -- --
 
sk Bezpečnostné riziká… 27. 6. 2015 3823 -- --
 
sk VNÍMANIE HUDBY V… 4. 9. 2008 3492 -- --