NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom seminárok: (2637)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Logistika - milk run zásobovanie

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Katolícka univerzita v Ružomberku

Fakulta:Pedagogická fakulta

Autor: nnnordica11

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 8

Ročník:4

Počet zobrazení:2390

Počet stiahnutí:18

Študijný odbor:--

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:výborný

Popis súborov:.ppt

Každá spolocnost momentálne hladá možnosti úspor. Vzhladom na investicnú nenárocnost je jedným z možných riešení zavádzanie tahového systému zásobovania s využívaním Milk-run zásobovania od dodávatela. Milk-run zásobovanie sa dá opisne do slovenciny preložit ako pravidelné okružné zásobovanie. Musím podotknút, že milk-run nie je len o pravidelnosti, ale aj o zvyšovaní frekvencie zásobovania.

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.