NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom seminárok: (2638)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

SAMOCISTIACA SCHOPNOST PÔDY

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Technická univerzita - Košice

Fakulta:Fakulta výrobných technológií so--

Autor: nmisaa

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 12

Ročník:3

Počet zobrazení:2158

Počet stiahnutí:33

Študijný odbor:--

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:výborný

Popis súborov:.doc

Pôda je pre cloveka jednou zo základných súcastí životného prostredia a vzhladom na jej úrodnost je nevyhnutnou podmienkou pre jeho existenciu. Je produktom dlhodobého biofyzikálneho pretvárania hornín v podmienkach, ktoré možno v súcasnosti tažko reprodukovat. Pôda je taktiež chápaná predovšetkým ako majetok, ako jeden z výrobných prostriedkov polnohospodára a lesného hospodára, pritom stále absentuje pohlad, že pôda, a to bez ohladu na to ako je využívaná, je predovšetkým nezamenitelným, pritom vycerpatelným, resp. znicitelným prírodným zdrojom, ktorý má okrem produkcných aj iné hodnoty, pre ktoré musí byt clovekom a orgánmi štátnej správy chránená.

Obsah/Ukážka dokumentu

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.

Podobné dokumenty

Názov práce Dátum A4 Slová Hodnotenie
 
sk Životné prostredie 20. 12. 2006 3082 -- --
 
sk Informatizácia… 7. 12. 2013 1868 -- --
 
sk Voda („V jednej… 16. 7. 2011 4001 3.4 947
 
sk Voda, jej… 8. 1. 2011 4188 3.7 777
 
sk Pôda - diplomovka 18. 5. 2007 3399 -- --
 
sk VYUŽITIE ORGANO -… 10. 4. 2006 2336 -- --
 
sk Organizmus a… 3. 5. 2009 1939 9.9 3176
 
sk Organizmus a… 16. 12. 2009 1911 9.9 3176