NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom seminárok: (2637)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

MALÁ PRIVÁTIZACIA V SLOVENSKEJ REPUBLIKE A JEJ DOPAD NA VEREJNÚ SPRÁVU

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Súkromná vysoká škola

Fakulta:Fakulta sociálnych štúdií

Autor: Patriska

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 11

Ročník:3

Počet zobrazení:1205

Počet stiahnutí:5

Študijný odbor:--

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:výborný

Popis súborov:.doc

Privatizácia predstavuje jeden z dôležitejších procesov na ceste ekonomickej transformácie. V práci si strucne rozanalyzujeme proces malej privatizácie a jeho priebeh. V úvode však zacneme snahou o zachytenie samotného zmyslu a potreby privatizácie, kde sa snažíme o urcenie miesta a dôležitosti tohto procesu v rámci ekonomickej transformácie.

Obsah/Ukážka dokumentu

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.

Podobné dokumenty

Názov práce Dátum A4 Slová Hodnotenie
 
sk ANALÝZA NÁSTROJOV… 22. 2. 2008 4020 -- --
 
sk Vybrané problémy… 9. 9. 2007 4857 -- --
 
sk Energetická… 25. 10. 2006 3509 -- --
 
sk Analýza nástrojov… 27. 5. 2007 3495 -- --
 
sk Metódy SP 16. 4. 2013 3602 -- --