NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom seminárok: (2638)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Významný slovenský manažéri

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Ekonomická univerzita v Bratislave

Fakulta:Fakulta podnikového manažmentu

Autor: perrera4

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 20

Ročník:3

Počet zobrazení:3299

Počet stiahnutí:51

Študijný odbor:--

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:výborný

Popis súborov:.doc

V tejto práci Vám bližšie predstavíme dvoch slovenských manažérov. Samozrejme nepôjde o bežných manažérov, ale o manažérov, ktorí sú niecím významní .Skôr ako zacneme so samotnými manažérmi radi by sme definovali co vlastne rozumieme pod pojmom manažér a co by mal vlastne vykonávat úspešný slovenský manažér. Poskytneme vám pohlad na ich životopis, ich kariérny rast ,stratégie a profil spolocnosti v ktorej pôsobia.Manažér by mal pochopit predovšetkým podstatu cloveka. A to zacína porozumením rozdielov v ludskom nadaní, schopnostiach a prednostiach. Ked manažéri tieto rozdiely pochopia, pomôže im to spojit velké množstvo talentu a použit ho v praxi. Pochopenie rozdielnosti im poskytne šancu dat práci význam, naplnenie, úcel ; teda hodnoty v, ktoré nemajú byt odsunuté len do súkromného života, lebo sú práve tak dôležité, ako napríklad láska, krása a radost. Regina Ovesny-Straka a M. Trnka sú príkladom úspešných manažérov.Veríme že práve ich životopisy, úspechy a prínosy budú pre Vás dostatocnou inšpiráciou a motiváciou.

Obsah/Ukážka dokumentu

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.

Podobné dokumenty

Názov práce Dátum A4 Slová Hodnotenie
 
sk TRANSFORMÁCIA… 21. 12. 2006 3077 -- --
 
sk Energetická… 25. 10. 2006 3639 -- --
 
sk KVANTITATÍVNA A… 8. 9. 2008 2941 -- --
 
sk ANALÝZA SYSTÉMU… 14. 12. 2005 4447 -- --
 
sk Rozhodovanie… 1. 6. 2007 3047 -- --
 
sk Cenové rozhodovanie… 28. 8. 2007 2018 -- --
 
sk PROJEKT VZDELÁVANIA… 10. 11. 2005 3627 -- --
 
sk Prednášky z… 11. 3. 2009 2978 -- --
 
sk NÁVRH OFENZÍVNEJ… 22. 11. 2005 3730 -- --
 
sk Možnosti… 20. 9. 2005 2338 -- --