NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom seminárok: (2638)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

VZDELÁVACÍ ŠTANDARD Z LITERATÚRY PRE 9.ROCNÍK STUPNA ZÁKLADNEJ ŠKOLY

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Žilinská univerzita v Žiline

Fakulta:Fakulta prírodných vied

Autor: mziky

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 14

Ročník:1

Počet zobrazení:1828

Počet stiahnutí:54

Študijný odbor:--

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:výborný

Popis súborov:.doc

Celosvetovo jednou z najväcších výziev výchovno-vzdelávacích systémov je zabezpecit trvalú vysokú kvalitu výchovy a vzdelávania. I jednotlivé úrovne vzdelávania v Slovenskej republike prechádzali urcitým vývojom, s tendenciou priblížit sa štandardizácii, ktorá zbližuje ciele a zámery vzdelávania v jednotlivých krajinách Európskej únie.

Obsah/Ukážka dokumentu

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.

Podobné dokumenty

Názov práce Dátum A4 Slová Hodnotenie
 
sk VPLYV GEOMETRICKÝCH… 27. 6. 2007 2929 -- --
 
sk Všeobecna didaktika 8. 6. 2013 2863 -- --
 
sk Kvalita života… 13. 6. 2006 6753 -- --
 
sk Počítačová výučba 24. 1. 2015 4012 -- --