Imidžové auto

Škola:Ekonomická univerzita v Bratislave

Fakulta:Obchodná fakulta

Autor: dase

Agentúra, ktorá sa zaoberá výskumom realizovala svoj výskum zameraný na vytvorenie auta budúcnosti. Prieskumu sa zúcastnilo 52 respondentov, ktorí odpovedali na otázky uvedené v dotazníku. Velká väcšina z opýtaných vlastní vodicský preukaz a podla financných možností by si vedeli predstavit nový model auta. Podla ich predstáv by malo byt auto športového typu, v plnej výbave, malé a bezpecné. Skôr by sa malo zamerat na nižšiu až strednú triedu. Podla dalších výsledkov výskumu, ktorý bol zameraný hlavne na skupinu mladých ludí vyplýva, že sú to prevažne ludia vo vekovej skupine okolo 25 rokov, sú mladí a vzdelaní, ak majú možnosti chcú si splnit svoje sny. Za nový automobil by si vedeli predstavit sumu do 16 500 eur, ktoré by urcite malo splnat ich kritéria. Za najdôležitejšiu vlastnost auta pokladajú bezpecnost, potom je na rade dizajn a cena automobilu.

sk BRANDMARKETING NA… 20. 12. 2005 4498 -- --

sk Reklama, produkcia… 30. 3. 2007 2207 -- --