NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom seminárok: (2638)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Imidžové auto

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Ekonomická univerzita v Bratislave

Fakulta:Obchodná fakulta

Autor: dase

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 26

Ročník:3

Počet zobrazení:1455

Počet stiahnutí:2

Študijný odbor:--

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:výborný

Popis súborov:.doc

Agentúra, ktorá sa zaoberá výskumom realizovala svoj výskum zameraný na vytvorenie auta budúcnosti. Prieskumu sa zúcastnilo 52 respondentov, ktorí odpovedali na otázky uvedené v dotazníku. Velká väcšina z opýtaných vlastní vodicský preukaz a podla financných možností by si vedeli predstavit nový model auta. Podla ich predstáv by malo byt auto športového typu, v plnej výbave, malé a bezpecné. Skôr by sa malo zamerat na nižšiu až strednú triedu. Podla dalších výsledkov výskumu, ktorý bol zameraný hlavne na skupinu mladých ludí vyplýva, že sú to prevažne ludia vo vekovej skupine okolo 25 rokov, sú mladí a vzdelaní, ak majú možnosti chcú si splnit svoje sny. Za nový automobil by si vedeli predstavit sumu do 16 500 eur, ktoré by urcite malo splnat ich kritéria. Za najdôležitejšiu vlastnost auta pokladajú bezpecnost, potom je na rade dizajn a cena automobilu.

Obsah/Ukážka dokumentu

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.

Podobné dokumenty

Názov práce Dátum A4 Slová Hodnotenie
 
sk BRANDMARKETING NA… 20. 12. 2005 4643 -- --
 
sk Reklama, produkcia… 30. 3. 2007 2307 -- --