NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom seminárok: (2638)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

TRŽBY ZA OBCHODNO PODNIKATELSKÉ SLUŽBY V SLOVENSKEJ REPUBLIKE PODLA VÚC, HLAVNÉ MESTO BRATISLAVA

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Ekonomická univerzita v Bratislave

Fakulta:Obchodná fakulta

Autor: dase

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 11

Ročník:2

Počet zobrazení:2446

Počet stiahnutí:462

Študijný odbor:--

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:výborný

Popis súborov:.doc

V tejto seminárnej práci sa budeme zaoberat tržbami za obchodno-podnikatelské služby, ktoré prestavujú cinnosti v oblasti nehnutelností, prenájom strojov a prístrojov- lízing, pocítacové a informacné služby a iné obchodné služby v meste Bratislava. Tržby za vlastné výkony a tovar za nehnutelnosti, prenájom, obchodné cinnosti a ostatné služby vyjadrujú hodnotu tržieb z predaja vlastných výrobkov, služieb a obchodného tovaru, realizovanú v sledovanom období a urcenú pre tuzemských aj zahranicných odberatelov. Zahrnuje tržby podniku zo všetkých jeho podnikatelských cinností.Informácie o tržbách som cerpala z údajov štatistických roceniek a Národnej banky Slovenska, ako aj zo stránok štatistického úradu a národnej banky Slovenska.

Obsah/Ukážka dokumentu

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.