NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom seminárok: (2637)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Regionálna história

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Univerzita Mateja Bela

Fakulta:Pedagogická fakulta

Autor: micurinka9

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 14

Ročník:2

Počet zobrazení:2155

Počet stiahnutí:48

Študijný odbor:--

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:výborný

Popis súborov:.doc

Túžba poznat dejiny svojej obce, regiónu by mala byt základnou vlastnostou každého cloveka, lebo len ten, kto pozná vlastnú minulost, môže objektívne a spravodlivo posúdit súcasnost a brat si z nej poucenie do budúcnosti. Dejiny Turca sú velmi bohaté a zaujímavé. Diela, ktoré tu vytvárali pracovité ruky našich predkov, neraz vyrastali z lopoty a biedy, a preto dnes obcan má byt na co hrdý. A láska, hrdost na svoju obec, región nie je len nezdravým lokálpatriotizmom. Rozširovat svoje vedomosti znamená vzdelávat sa, pricom história nám k tomu ponúka velmi vela príležitosti.

Obsah/Ukážka dokumentu

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.

Podobné dokumenty

Názov práce Dátum A4 Slová Hodnotenie
 
sk Turizmus mládeže a… 29. 5. 2007 3887 -- --
 
cz Využití nových… 9. 6. 2010 4833 -- --
 
sk Integracné procesy… 9. 8. 2007 1517 -- --
 
sk Projekt lokálnej… 11. 6. 2005 3250 -- --
 
sk Sociálna ekonomika… 18. 2. 2008 3806 -- --
 
sk Metódy SP 16. 4. 2013 3674 -- --
 
sk Národný strategický… 12. 9. 2008 3746 -- --
 
sk Analýza… 22. 9. 2007 3155 -- --
 
sk Otázky na TN 7. 12. 2013 1530 -- --
 
sk podnikatelský plán… 9. 1. 2002 44584 -- --