NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom seminárok: (2637)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Postavenie Svätej stolice v medzinárodnom práve

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Рaneurópska vysoká škola

Fakulta:Fakulta práva Bratislava

Autor: antiskola@antiskola.eu

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 67

Ročník:3

Počet zobrazení:1028

Počet stiahnutí:17

Študijný odbor:Ústav teórie a dejín štátu a práva

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:výborný

Popis súborov:.pdf

Témou práce je postavenie Svätej stolice ako hlavy Katolíckej cirkvi v medzinárodnom práve, najmä jej právna subjektivita, medzinárodnoprávne zmluvné vztahy, diplomatické vztahy a clenstvo v medzinárodných organizáciách. Objasnuje dôvod medzinárodnoprávneho postavenia Svätej stolice a zaoberá sa jej súcasnou pozíciou v medzinárodnom spolocenstve štátov. Strucne rieši aj diplomatické vztahy Svätej stolice a intervencie Svätej stolice v medzinárodných politických záležitostiach.

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.

Podobné dokumenty

Názov práce Dátum A4 Slová Hodnotenie
 
sk Postavenie Svätej… 25. 6. 2009 1169 -- --