NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom seminárok: (2638)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Poštový regulacný úrad

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Vysoká škola ekonómie a manažmentu…

Fakulta:IKS: Eadca

Autor: matuta

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 1

Ročník:1

Počet zobrazení:1951

Počet stiahnutí:14

Študijný odbor:--

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:výborný

Popis súborov:.doc

Smernica c. 97/67/EC Európskeho parlamentu a Rady zo dna 15. decembra 1997 v znení Smernice Európskeho parlamentu a Rady 2002/39/EC z 10. júna 2002, ktorou sa mení a doplna smernica 97/67/EC z hladiska dalšej liberalizácie trhu poštových služieb spolocenstva, clánok 22 stanovuje, že každý clenský štát urcí jeden alebo viaceré národné riadiace orgány pre odvetvie poštových služieb, ktoré sú právne oddelené a prevádzkovo nezávislé od prevádzkovatelov poštových služieb. Toto odporucenie smernice bolo zapracované do národnej legislatívy - zákona c. 507/2002 o poštových službách v platnom znení (dalej len „zákon \\\\\\\\\\\\\\").Poštový regulacný úrad bol zriadený zákonom k 1. januáru 2002 ako orgán štátnej správy so sídlom v Žiline na vykonávanie štátnej regulácie poštových služieb s celorepublikovou pôsobnostou.Úlohu zriadovatela Poštového regulacného úradu plní Ministerstvo dopravy pôšt a telekomunikácií SR - zriadovacia listina císlo 2155/M-2001.

Obsah/Ukážka dokumentu

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.

Podobné dokumenty

Názov práce Dátum A4 Slová Hodnotenie
 
sk Spotrebitelské… 27. 10. 2008 1847 -- --
 
sk SPAM – marketing,… 9. 6. 2010 3804 -- --
 
sk ekonomika verejného… 16. 11. 2007 1379 -- --
 
sk Ekonomika 2006… 2. 7. 2007 2708 -- --
 
sk Všeobecné – Základy… 16. 6. 2005 2695 -- --
 
sk Financie a mena 5. 9. 2008 2480 -- --