NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom seminárok: (2637)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

MARKETINGOVÝ PLÁN PENZIÓNU XXX

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Katolícka univerzita v Ružomberku

Fakulta:Pedagogická fakulta

Autor: antiskola@antiskola.eu

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 17

Ročník:4

Počet zobrazení:2734

Počet stiahnutí:63

Študijný odbor:--

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:výborný

Popis súborov:.doc

Cestovný ruch sa v dvadsiatom storocí stal významným spolocenským a ekonomickým fenoménom. Domáci cestovný ruch je významnou súcastou spotreby obyvatelstva, ako aj formou jeho regenerácie a upevnovania zdravia. Súcasne rozširuje aj všeobecnú vzdelanost, výmenu skúseností a rozhladenost, umožnuje sociálne kontakty a má vplyv na úroven spokojnosti obcanov. Významný je vplyv cestovného ruchu na vývoj zamestnanosti, pricom velkú cast zamestnancov predstavuje relatívne málo kvalifikovaná pracovná sila. Práve tá, ktorá tvorí podstatnú cast nezamestnaných. Okrem pracovných miest v zariadeniach cestovného ruchu, vyvoláva tvorbu pracovných miest aj v dodávatelských odvetviach. Kedže cestovný ruch má významný vplyv na hospodárstvo cielových krajín cestovného ruchu, pricom nejde len o nezanedbatelný príliv devízových prostriedkov, ktoré plynú z aktívneho zahranicného cestovného ruchu, ale predovšetkým o odvetvie, ktoré svojim charakterom zasahuje do mnohých dalších nadväzujúcich odvetví, pomáha pri vytváraní nových príležitostí, prispieva k zvyšovaniu životnej úrovne obyvatelstva a k rozvoju oblastí s relatívne nízkym ekonomickým potenciálom, je potrebné, aby podniky cestovného ruchu mali vypracovaný dokonalý marketingový strategický plán.

Obsah/Ukážka dokumentu

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.