NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom seminárok: (2638)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Miesto - distribúcia

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Technická univerzita vo Zvolene

Fakulta:Drevárska fakulta

Autor: wooha

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 5

Ročník:2

Počet zobrazení:1860

Počet stiahnutí:18

Študijný odbor:--

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:výborný

Popis súborov:.doc

Urcite každý z nás sa už stretol s pojmom distribúcia. Pre niekoho je to slovo bežné a nepodstatné, ale pre ludí, ktorí produkujú tovary alebo poskytujú služby je to termín velmi dôležitý. Úlohou tejto seminárnej práce je charakterizovat a analyzovat pohyb tovaru od výrobcu k spotrebitelovi, t.j. distribúciu produktov. Rozhodovanie o distribucnej ceste patrí medzi najdôležitejšie rozhodnutia výrobcu. Oni totiž priamo ovplyvnujú všetky ostatné marketingové rozhodnutia. Distribucný systém každej firmy je jedným z rozhodujúcich externých zdrojov. Jeho budovanie trvá roky a je velmi tažké a financne nárocné. Cielom tejto seminárnej práce je priblížit Vám charakter a fungovanie distribucného systému

Obsah/Ukážka dokumentu

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.

Podobné dokumenty

Názov práce Dátum A4 Slová Hodnotenie
 
sk Marketing … 5. 6. 2004 11837 -- --
 
sk MARKETING V… 15. 12. 2005 3625 -- --
 
sk Marketingový mix… 14. 7. 2015 2604 -- --
 
sk Logistika 11. 3. 2008 2629 -- --
 
sk ANALÝZA NÁSTROJOV… 22. 2. 2008 4219 -- --
 
sk Marketingová… 30. 3. 2007 2172 -- --
 
sk Teoria… 26. 10. 2007 2506 -- --
 
sk Marketingové… 27. 3. 2007 2125 -- --
 
sk DISTRIBUCNÉ KANÁLY… 2. 12. 2005 2656 -- --
 
sk MARKETINGOVÝ MIX V… 22. 11. 2005 4266 -- --