NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom seminárok: (2638)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Strategický manažment - STRATÉGIA OSRAM Slovakia a.s

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Slovenská technická univerzita /fak.…

Fakulta:Materiálovo-technologická so sídlom v--

Autor: erik58

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 39

Ročník:2

Počet zobrazení:2644

Počet stiahnutí:148

Študijný odbor:--

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:výborný

Popis súborov:.doc

Prípadová štúdia z predmetu Strategicky manažment predstavuje strojársku spolocnost, ktorej hlavným výrobným programom je výroba svietidiel. V tejto štúdii sú jej strategické ciele, jej poslanie a vízia. Štúdia obsahuje tiež stratégie firmy pomocou rôznych metód strategického manažmentu sú tu analyzovane jej marketingovo - výrobne cinnosti. Z nich spolocnost môže získat výhody oproti konkurencii, taktiež prehlad o svojom odvetvi na trhu zameranú s výrobou svetelných zdrojov, a tiež tieto výsledky metód môže spolocnost použit pre vypracovanie svojich dalších stratégií.

Obsah/Ukážka dokumentu

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.

Podobné dokumenty

Názov práce Dátum A4 Slová Hodnotenie
 
sk Transformacný proces 21. 6. 2006 2392 -- --