NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom seminárok: (2638)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Protivýbuchová ochrana

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Technická univerzita vo Zvolene

Fakulta:Drevárska fakulta

Autor: piskot 5

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 6

Ročník:3

Počet zobrazení:1698

Počet stiahnutí:51

Študijný odbor:--

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:výborný

Popis súborov:.doc

Aby mohlo dôjst k výbuchu, musí byt , k dispozícii priestor, v ktorom sa vyskytuje v potrebnej koncentrácii jemne rozptýlená horlavá látka v zmesi s oxidacným prostriedkom a musí byt prítomný aj dostatocne silný iniciacný zdroj.Horlavou látkou môže byt horlavý plyn, para alebo hmla horlavej kvapaliny, rozvírený horlavý prach alebo kombinácia týchto látok nazývaná hybridnou zmesou. (Najbežnejšou kombináciou býva zmes horlavého plynu a horlavého prachu.)

Obsah/Ukážka dokumentu

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.

Podobné dokumenty

Názov práce Dátum A4 Slová Hodnotenie
 
sk CUKROVINKY(potr… 22. 11. 2005 866 -- --