Scrap

Škola:Stredná zdravotná škola

Fakulta:Stredná zdravotná škola

Antiškola známka:chválitebný

Mojou úlohou je zistit a porovnat úroven vedomostí žiakov vybraných stredných škôl o poskytovaní prvej pomoci pri niektorých náhlych poruchách zdravia a úrazoch. Vo výskumnej vzorke išlo o žiakov navštevujúcich stredné školy s odlišným študijným zameraním - študentov strednej zdravotníckej školy a strednej priemyselnej školy strojníckej. Pri spracovaní a zhodnotení výsledkov výskumu som dospela k poznatkom, že medzi vedomostami žiakov jednotlivých škôl sú len minimálne rozdiely. Ich vedomosti a orientácia v problematike boli podla zistených výsledkov iba priemerné, preto je potrebné vhodnými metódami rozširovat vedomosti žiakov stredných škôl o poskytovaní prvej pomoci pri úrazoch a urgentných stavoch.

sk America at war 25. 6. 2011 3616 1.2 439

cz Irwin Allen… 13. 11. 2010 2967 1.2 417