NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom seminárok: (2637)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Kriminalita vo veciach korupcie v Slovenskej republike za rok 2007

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Súkromná vysoká škola

Fakulta:Fakulta sociálnych štúdií

Autor: 20sandra

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 15

Ročník:3

Počet zobrazení:1582

Počet stiahnutí:9

Študijný odbor:--

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:výborný

Popis súborov:.doc

Vo svojej seminárnej práci, s názvom Kriminalita vo veciach korupcie v Slovenskej republike za rok 2007 charakterizujem korupciu z trestno-právneho hladiska. Chcem ozrejmit najcastejšie používané pojmy úzko súvisiace s korupcnými trestnými cinmi. Slovenské trestné právo rozlišuje medzi aktívnou, pasívnou a nepriamou korupciou. Skutkové podstaty trestných cinov korupcie sú vymedzené predovšetkým v ôsmej hlave – Trestné ciny proti poriadku vo verejných veciach, Tretí diel – Korupcia, v § 328 až §341 Trestného zákona (c.300/2005). Dalej poskytnem prehlad analýz vyšetrovania trestných cinov korupcie za rok 2007. Tu je hodnotený stav a skladba kriminality vo veciach korupcie, ktoré boli skoncené v roku 2007, ale neodráža skutocnú kriminalitu korupcie spáchanú v tomto roku, pretože vyšetrovanie môže trvat aj niekolko rokov.

Obsah/Ukážka dokumentu

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.