NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom seminárok: (2637)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Ciele reklamy

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Technická univerzita vo Zvolene

Fakulta:Lesnícka fakulta

Autor: jojka83

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 19

Ročník:2

Počet zobrazení:2143

Počet stiahnutí:44

Študijný odbor:--

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:výborný

Popis súborov:.doc

Cielom seminárnej práce „Ciele reklamy“ je vymedzit ciele reklamy. Sú tu definované základné pojmy ciele a úlohy reklamy. V práci nie sú uvedené žiadne hypotézy a výskumy – práca má len cisto literárny charakter, ktorý by som v budúcnosti chcela využit ako podklad mojej bakalárskej práci. V dnešnej dobe reklama ovplyvnuje všetkých ludí bez rozdielu veku, pohlavia, vzdelania, vyznania a národnostnej príslušnosti. Ci už pozitívne alebo negatívne. Snaží sa apelovat na ich city, psychiku a snaží sa predat spotrebitelovi aj výrobok, ktorý v skutocnosti ani nepotrebuje. Niektoré reklamy spotrebitela len ovplyvnujú, ale niektoré priam nasilu vnucujú výrobky. V niektorých reklamách to vedie k tzv. brain-washing–u = vymývaniu mozgov. Brain-washing využíva metódu neustáleho opakovania reklamy až spotrebitelovi vsugeruje, že výrobok, ktorý reklama propaguje ,naozaj nevyhnutne potrebuje, ci už priamo pre svoju potrebu, alebo pre svoje spolocenské uplatnenie.

Obsah/Ukážka dokumentu

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.

Podobné dokumenty

Názov práce Dátum A4 Slová Hodnotenie
 
sk Následné hodnotenie… 27. 5. 2007 3210 -- --
 
sk INTEGROVANÝ… 19. 6. 2007 3242 -- --
 
sk otázky marketing 23. 1. 2008 1691 -- --
 
sk Teoretické základy… 8. 12. 2013 3065 -- --
 
sk Marketingový plán 16. 10. 2009 2194 -- --
 
sk MARKETINGOVÉ… 21. 12. 2006 2844 -- --
 
sk Internacionalizácia… 28. 8. 2007 2959 -- --
 
sk II. Kombinovaný… 1. 10. 2007 2812 -- --
 
sk Odbytová stratégia… 7. 11. 2007 2426 -- --
 
cz Využití nových… 9. 6. 2010 4835 -- --