NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom seminárok: (2638)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Môj podnikatelský plán

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Technická univerzita - Košice

Fakulta:Ekonomická fakulta

Autor: mooojko

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 22

Ročník:4

Počet zobrazení:2088

Počet stiahnutí:21

Študijný odbor:--

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:výborný

Popis súborov:.doc

Morské oko nachádzajúce sa v chránenej oblasti Vihorlat je nádherným skvostom prírody a cielom mnohých turistov, no nielen našich, ale aj zahranicných. V okolí Morského oka sa však nenachádza žiaden podnik, ktorý by poskytoval služby stravovania a ubytovania týmto turistom. Z tohto dôvodu som sa rozhodla založit tu reštauráciu PARADISE aj s ubytovaním. Predstavou tohto podniku je, aby naše stravovacie a ubytovacie služby podla prognóz napredovali do budúcnosti a aby rýchlo, kvalitne a seriózne zabezpecili prevádzku firmy a udržali ju na najvyššej možnej úrovni. O prílev turistov do tejto oblasti sa usiluje aj starosta nedalekej obce Zemplínske Hámre, ktorý nám túto reštauráciu schválil a sám rozbieha projekt s názvom Biele kamene. Výstavbou lanoviek a športových stredísk priláka ešte väcšie množstvo turistov a teda nám zákazníkov. Coskoro sa objaví aj nejaká tá konkurencia, ale my si získame zákazníkov skôr. PARADISE v štýlovom prostredí polovníckeho nádychu chce zákazníka upútat vysokou kvalitou poskytovaných služieb, jedinecnou ponukou a ústretovým prístupom k zákazníkom. Pozitívny výsledok jednorocného plánu dáva tomuto podniku predpoklad úspešnosti a realizovatelnosti s prínosom pre majitela, zamestnancov aj zákazníkov.

Obsah/Ukážka dokumentu

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.

Podobné dokumenty

Názov práce Dátum A4 Slová Hodnotenie
 
sk Privatizácia letísk 22. 5. 2009 1798 -- --
 
sk DÔLEŽITOST … 27. 10. 2005 3603 -- --
 
sk Hodnotenie kvality… 1. 8. 2007 5277 -- --
 
sk NÁVRH MOTIVACNÉHO… 20. 12. 2005 3866 -- --
 
sk firemne plany oprav 19. 11. 2007 2675 -- --
 
sk ANALÝZA PODNIKOVEJ… 13. 12. 2005 4571 -- --
 
sk Účtovníctvo (Ú… 7. 3. 2002 2614 -- --
 
sk SPRACOVANIE… 27. 10. 2005 3829 -- --
 
sk Prednášky EVS 5. 3. 2009 2671 -- --