NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom seminárok: (2638)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Sociálna politika

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Slovenská technická univerzita

Fakulta:Materiálovotechnologická fakulta

Autor: slavomilka

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 6

Ročník:4

Počet zobrazení:2353

Počet stiahnutí:146

Študijný odbor:--

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:výborný

Popis súborov:.doc

V sociálnej politike riešime vzniknuté sociálne situácie tak, že aplikujeme urcité efektívnejšie ci adekvátnejšie postupy, ktoré sú ideálne pre vzniknutú udalost. Tie vychádzajú z poznania najdôležitejších princípov sociálnej politiky. Možno povedat, že sociálna politika smeruje k ovplyvnovaniu sociálnej reality, pricom sa usiluje o zmeny sociálnych vztahov a sleduje urcité ciele. Toto jej smerovanie predpokladá existenciu rozmanitých vzájomne spojených subsystémov, nástrojov, inštitúcií, noriem a predpisov cinností, pomocou ktorých sú jej ciele naplnované. Pri ich volbe, konštrukcii a aplikácií je treba rešpektovat urcité základné princípy (t.j. základné zásady a pravidla cinností, myšlienkové postupy), ktoré sú pre sociálnu politiku urcujúce, a ktoré v nej viac ci menej zretelne premietajú. Ich optikou sú nakoniec posudzované a hodnotené i efekty sociálnej politiky.

Obsah/Ukážka dokumentu

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.

Podobné dokumenty

Názov práce Dátum A4 Slová Hodnotenie
 
sk Krebs -Socialna… 23. 11. 2005 2766 -- --
 
sk Socialna politika … 11. 4. 2002 2299 -- --
 
sk Sociálna politika 23. 2. 2010 22347 117.2 33669
 
sk Krebs -Socialna… 15. 12. 2005 3185 -- --
 
sk Sociálna politika 14. 5. 2013 1773 -- --
 
sk Sociálna politika 2 16. 10. 2006 2454 -- --
 
sk Sociálna politika 29. 1. 2008 2439 -- --
 
sk Hospodárska a… 15. 2. 2008 1928 -- --
 
sk Metódy SP 16. 4. 2013 3849 -- --
 
sk štátnicové otázky 2. 5. 2008 3238 -- --