NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom seminárok: (2638)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Stratégia fiktívnej spolocnosti GARUBIJA, s.r.o., TRNAVA

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Slovenská technická univerzita /fak.…

Fakulta:Materiálovo-technologická so sídlom v--

Autor: pretvarka

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 79

Ročník:5

Počet zobrazení:1626

Počet stiahnutí:33

Študijný odbor:--

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:chválitebný

Popis súborov:.doc

V súcasnej dobe, kedy sa neustále zrýchluje vývoj technickej nárocnosti výroby, rozširuje sa konkurencné prostredie a otvárajú sa nové trhy, podniky si uvedomujú silu trhového hospodárstva. Preto na udržanie si svojej pozície na trhu je potrebná efektívna stratégia, ktorá im pomôže k úspechu na vysoko konkurencných trhoch. Pre podniky je preto nesmierne dôležité, aby pre dosiahnutie svojich cielov a zámerov, vytvorili takú stratégiu, ktorá sa bude pružne prispôsobovat internému aj externému prostrediu a bude tak vytvárat konkurencne schopnú pozíciu na trhu.

Obsah/Ukážka dokumentu

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.