NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom seminárok: (2638)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Dejiny architektúry a stavebníctva

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Zapoj sa do diskusie (1)

Škola:Žilinská univerzita v Žiline

Fakulta:Stavebná fakulta

Autor: Soyuz

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 26

Ročník:2

Počet zobrazení:2460

Počet stiahnutí:107

Študijný odbor:--

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:výborný

Popis súborov:.doc

Najstaršie pociatky stavebnej cinnosti siahajú do dalekej minulosti, ked sa ludia snažili podla svojich technických možností uspokojit najnutnejšiu požiadavku svojej existencie – vytvorit si obydlie – ciastocne alebo úplne uzavretý vnútorný priestor, chrániaci cloveka a jeho ohen pred nepriaznou pocasia, divou zverou a nepriatelmi, hlavne tam, kde nemohol využit jaskyne alebo iného prirodzene chráneného priestoru.

Obsah/Ukážka dokumentu

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.

Podobné dokumenty

Názov práce Dátum A4 Slová Hodnotenie
 
sk Potenciál využitia… 18. 8. 2007 3849 -- --