NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom seminárok: (2638)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Podnikatelský zámer

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Technická univerzita - Košice

Fakulta:Fakulta výrobných technológií so--

Autor: jancca33

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 7

Ročník:4

Počet zobrazení:1720

Počet stiahnutí:65

Študijný odbor:--

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:výborný

Popis súborov:.DOC

Užívatel zadal poznámku k praci:súcasnost, perspektívy a ciele:Aj napriek neistej dobe sa stavebný trh v tomto regióne zväcšuje. Výrobné podniky investujú do výstavby miliardy, hromadne rastú nadstavby a zastrešenia administratívnych ci obytných budov. Mojím poslaním je, zapojit sa do procesu tvorby, kvalitnej a funkcnej architektúry, ktorá skultúrni našu spolocnost. Objektov, ktoré prinesú nové pracovné príležitosti.názov firmy, právna forma:Podnikat budem prostredníctvom živnostenského listu pod názvom Ing. Peter Adamciak - projekcná a inžinierska cinnost, s logom PROJEKT - A.sídlo adresa, lokalizácia fy. :Sídlo firmy na adrese trvalého pobytu: Pelhrimovská 1195/1. Dolný Kubín 026 01prevádzkové priestory :Prenajaté priestory v obchodnom centre mesta.predmet cinnosti:742 0002 Dokumentácia stavieb (a práce súvisiace).súcastný majetok fy. : PC, vstupný kapitálpoistenie, úctovníctvo, právne obmedzenia:Poistenie proti krádeži, poistenie proti škodám na stavbe zavinených projektom.Úctovníctvo budem viest s konzultáciami a radami úctovnícky Ilony Pitákovej, ktorú poverím aj vypracovaním danového priznania.V súcasnosti dopyt po projektových a inžinierskych prácach v stavebníctve prevyšuje ponuku do takej miery, že projekcné kancelárie odmietajú ponuky investorov v dôsledku zaneprázdnenosti. Na druhej strane zamestnávatelia nevyplácajú projektantom odpovedajúcu mzdu kôli vysokému danovému zataženiu. Túto situáciu som sa rozhodol využit a zacat podnikat prostredníctvom živnosti. Pracovat zacnem v prenajatých priestoroch existujúcej projekcnej kancelárie v centre mesta a spolupracovat z architektmi z celoslovenskou pôsobnostou.Na tento zámer plánujem investovat 58 000,- Sk s predpokladom financného príspevku od Národného úradu práce dalších 70 000,- Sk. Financie využijem na nákup zariadenia kancelárie, kúpu potrebného hardware, software a optického meracieho prístroja. Živnost plánujem založit 1. Septembra. 2002.

Obsah/Ukážka dokumentu

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.

Podobné dokumenty

Názov práce Dátum A4 Slová Hodnotenie
 
sk Podnikatelský zámer… 22. 6. 2014 4197 -- --
 
sk Podnikatelský zámer… 6. 5. 2009 4192 -- --
 
sk Podnikatelský zámer 19. 6. 2007 1536 -- --
 
sk Podnikateľský zámer 12. 10. 2011 15597 4.9 1526
 
sk Podnikatelský zámer 15. 2. 2005 2022 -- --
 
cz Podnikatelský záměr 8. 10. 2009 4205 2.1 956
 
cz Podnikatelský záměr… 4. 11. 2010 3481 1.1 386
 
cz Podnikatelský záměr 6. 6. 2011 4310 3.0 890
 
cz Podnikatelský záměr… 3. 12. 2007 3573 1.8 776
 
cz Provozování … 30. 4. 2010 3070 -- --